Kelionių ir medicininė pagalba

Susižalojote? Ar susirgote kelionėje? Dingo bagažas ar pametėte asmens dokumentus? Esant toli nuo namų tačiau norite tęsti savo verslo kelionę ar suplanuotas atostogas? Susiklosčius  netikėtai situacijai pasirūpinsime, kad vietoje ir laiku jums būtų suteikta profesionali medicininė ir kitokia pagalba. Kartu su užsienio partneriais sėkmingai teikiame medicininio asistavimo paslaugas ir klientams keliaujant po užsienio šalis.

Kad sėkmingai tęstumėte savo pradėtą kelionę, siūlome šias paslaugas:

  • Skambučių centras konsultuoja pirmosios pagalbos bei kitais einamaisiais  klausimais 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
  • Kompleksinis paslaugų paketas: gydytojo konsultacija, gydymas stacionare, laboratoriniai tyrimai, būtinoji odontologinė pagalba, gydymo eigos kontrolė, ligonio pervežimas į jo gyvenamąją šalį, palyda su med. Personalu, medicininių išlaidų kontrolė (medikamentai, pristatymas į gydymo įstaigą; rentgenas, tomografija, būtinosios operacijos, tvarstomosios medžiagos, garantijos užtikrinimas, sąskaitų apmokėjimas, medicininių ataskaitų tvarkymas, greitosios pagalbos, taksi, repatriacijos, laidojimo  paslaugos ir t.t.
  • Bendradarbiaujame su kompetentingais medikais, greitosios pagalbos kompanijomis, privačiomis ligoninėmis, kelionių agentūromis, viešbučiais, žemės ir oro transporto kompanijomis, laidojimo namais ir kt.
  • Kitoks asistavimas kelionės metu: pagalba netekus asmens dokumentų, pagalba netekus kelionės bilietų, tarpininkavimas diplomatinėse atstovybėse, pagalba netekus bagažo.
  • Teisinė pagalba.
  • Vertėjo paslaugos.